O Mnie


Kim jestem?
Certyfikowany Trener Zarządzania w zakresie Treningu, Uczenia się i Rozwoju, akredytowany Coach ICI oraz ACC ICF.

Doświadczenie zawodowe:
Od piętnastu lat pasjonat rozwoju osobistego, ma za sobą ponad 3000 godzin doświadczenia w prowadzeniu szkoleń z zakresu treningu kompetencji miękkich, takich jak: komunikacja, asertywność, odporność na stres, motywacja, zarządzanie sobą w czasie, budowanie zespołów, zarządzanie zmianą. Członek Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK. Jako właściciel Firmy Szkoleniowo-Coachingowej AS ROZWOJU projektuje oraz realizuje projekty wspierające rozwój kompetencji na poziomie jednostki, zespołu oraz organizacji.

 

Specjalizacja:
Gry symulacyjne generujące duże emocje i głębokie procesy, dzięki którym uczestnicy szkoleń w bezpieczny i prosty sposób mają szansę zobaczyć, nazwać własne zachowania oraz skorygować je a następnie przenieść gotowość do wprowadzania nowych nawyków na grunt zawodowy.

Rozwój:

  • w trakcie certyfikacji ICF na poziom PCC,
  • certyfikacja MATRIK’a na poziomie Trenera i Konsultanta Zarządzania,
  • certyfikacja Coacha w ICF na poziomie ACC,
  • certyfikacja Coacha w ICI na poziomie Coach ICI,
  • akademia mistrzów treningu GT MENTOR w Krakowie,
  • magister inżynier, Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki,

Prywatnie:
Mąż wchodzący w rolę ojca, miłośnik biegania, pływania, snowboardu, siatkówki plażowej, kitesurfingu. Uwielbia ruch, wiatr, wodę i wszelkie zmiany dokonujące się zarówno w ludziach jak i przyrodzie. Otwarty na ciągłą naukę i doświadczanie życia w pełni. Inwestuje w nieruchomości, w szczególności tam, gdzie z czegoś pozornie bezwartościowego można zbudować wartość.